Preskočiť na obsah. | Na navigáciu

Osobné nástroje

Navigation

cesta: Titulná stránka / LINKY / na spriaznené stránky
This is UNI Plone Theme

na spriaznené stránky

Hevhetia
Košické hudobné vydavateľsrvo. (Jano Sudzina)
Amadeo
Predajňa hudobnín v Košiciach. (Piťo Bartha)
GES
Garant Exklúzivných Služieb.
GES Jazz Fest
Medzinárodný Jazzový Festival v GES Košice.
Forsa
Združenie FORSA je občianske združenie založené v roku 1996 v Košiciach. Jeho poslaním je: •organizovať s realizovať divadelné predstavenia v oblastiach tradičného a netradičného divadla – pantomímy, komorného divadla, pohybového divadla a ďalších alternatívnych foriem dramatickej tvorby •organizovať a realizovať koncertnú činnosť v oblastiach: •klasická a komorná hudba •jazz •folk •organizovať a realizovať výstavnú činnosť výtvarného umenia v jeho jednotlivých žánrových formách s dôrazom na prezentáciu regionálnych tvorcov.
Vyšegrádske dni
Festival Višegrádske dni je reprezentatívnou antológiou umenia v oblasti divadla, hudby a výtvarného umenia krajín Visegrádskeho zoskupenia – Čiech, Poľska, Maďarska a Slovenska.
Jazz FOR SAle
Zámerom festivalu je prinášať čo najvyššiu kvalitu v rámci prezentácie jednotlivých účastníkov, a tak každý z koncertov Jazz FOR SAle festivalu je zároveň výnimočnou príležitosťou pre adeptov jazzovej hudby, ktorých vývoj ovplyvňuje možnosť priameho kontaktu s kvalitnými interpretmi a je podnetom a impulzom pre rozvoj jazzovej scény v regióne.
Hudobníci
Informačná stránka pre košických hudobníkov.
Rocková liga u Legionárov
Rocková liga U Legionárov je projekt na podporu a prezentáciu hudobných skupín nie len rockového žánru. Zúčastnené skupiny sú propagované na živom koncerte priamo v pivárni U legionárov a na www.legionari.sk uverejňujeme fotografie z ich koncertu, s menami hudobníkov .
« September 2023 »
September
PoUtStŠtPiaSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930