Preskočiť na obsah. | Na navigáciu

Osobné nástroje

Navigation

cesta: Titulná stránka / PROGRAMY / >EHMK 2013 / Echo EHMK 2013 / One Day JazzFest
This is UNI Plone Theme

One Day JazzFest

ONE DAY JAZZ FESTIVAL 2013

[GabiK] :

  • Andrej Šeban >5*: výborný v dobrej nálade, a výborný mladý košický bubeník Michal Fedor, ešte o ňom iste budeme počuť.
  • Rakúsko-Švajčiarsko-Valihorsko >2,5*: ako keď baroví muzikanti sa rozhodnú hrať nebarovo, sax trocha aj jódloval.
  • Frank McComb >3,5*: Keby som bol v New Yorku, a zašiel by som si niekde sadnúť a hral by ta on (a MartinV), tak by som povedal, fajn. Jazz má veľa podôb aj takú. Keďže oni prišli za mnou, tak môžem byť iba rád a môžem zas povedať , fajn. To čo ma hnevá je, že sa to avizuje ako svetová prvá liga, ako mimoriadka, ako ohromná vec. NIE JE. Stejne to skončilo so "standing ovation", z diaľky sa to podobalo na Steve Wondera. Darmo čím bližšie k popíku, tým väčší úspech. MartinV mlátil ako vždy. Premlátil celé.
  • Vlasta pochválila, že bod výborný guláš. Dobrá myšlienka na celovečerných akciách podávať čosi aj pod zub. Akurát nerozumiem prečo sa to predávalo za žetony, ktoré sa dali kúpiť za peniaze. Veď sa dá priamo kúpiť guláš aj za tie isté peniaze. Mám ešte doma nejaké Tuzexové bony, možno sa na budúce zídu.
  • Prekvapilo ma, že bolo už dva dni vopred vypredané. Výrazná propagácia v médiach zabodovala. Toto MartiV zvláda výborne.  Sedel som za lístok "na státie" v polovičnej cene. Chcel som ešte "študentskú zľavu", nedalo sa.

[OskárS] :

  • takze sa mi to potvrdilo ... cim vacsie sracky tym viac ludi :-( na Sebana samotneho v GeS-ku bolo relativne malo ludi, este bolo plno volnych listkov aj pred koncertom ... a toto je podobna akcia ako Lipove BJD One Day v  Kosiciach ... tvaria sa ako spasitelia bez ktorych by akoze dobra muzika v KE ani nebola ale myslim ze Horal alebo Adamkovic su schopni dotiahnut ovela lepsie veci aj na vlastne triko ... O.