Preskočiť na obsah. | Na navigáciu

Osobné nástroje

Navigation

cesta: Titulná stránka / O NÁS / o tejto stránke / Potrebujeme web ?
This is UNI Plone Theme

Potrebujeme web ?

Áááááno !!!
Áááááno !!!
 1. Tých 40 a viac rokov je predsa čosi. Napíšme všetko ako bolo. Myslím, že by to stálo za to. Pospomínajme, a zachovajme. Za chvíľu budeme sklerotici. Nad Alzhaimerom môže zvíťaziť iba Internet.
 2. Pochváľme sa , veď nikto iný nás nepochváli.
 3. Prezentujme sa, ...hocikomu môžme povedať...ťuknite si sem.
 4. Nebolo by však dobré, keby to písal jeden, alebo iba pamätníci. Mali by to napísať všetci. Každý ako si na to spomína, prichádzali postupne, zapájali sa neskôr atď.

Toto je o minulosti.

 

Čo sa týka prítomnosti:

 1. Webová stránka môže byť výborná prezentácia na vonok. To čo sa deje aj dnes nie je na zahodenie. Možno by sme virtuálne vyzerali lepšie ako v skutočnosti, ale nevadí. Je to tak s každým webom. 
 2. Web by bol aj výborným vnútroklubovým komunikačným priestorom. To čo si píšeme teraz v emailoch, by bolo vlastne na webe. E-maily sú na ten týždeň, a potom sa nezvratne stratia. Web zostáva.
 3. Nielen komunikácia, ale aj zdroj informácií. To čo jeden vyhrabe niekde na webe, čosi zaujímavé, môže dať vedieť aj druhému. Vlastne to je jeden z klubových princípov aby sme sa navzájom obohacovali, vymieňali skúsenosti, poznatky.
 4. A možno aj zdroj financií :Dole v päte stránky vytvoríme pruh, kde umiestnime LOGÁ firiem ktoré nás môžu SPONZOROVAŤ. Peňazí máme vždy málo, každý zdroj môže byť vhodný. Je hlúpe hocikomu povedať "xy DAJ 123€". Je to žobranie, na spodnej hranici dôstojnosti. Sponzoring je síce to isté, ale aspoň môžeme vyvolať zdanie partnerstva. Klub totiž má živnostenský list s možnosťou podnikania práve aj v reklamnej činnosti. Firme XY môžeme vystaviť legálnu faktúru za umiestnenie ich inzercie napr. loga na našu stránku. Tá môže znieť aj na 321€, alebo hocikoľko. Iná vec je, že keby mali "Pekárne" na našej stránke logo, tak z toho titulu nepredajú ani o jeden rožok naviac. To však legalite tranzakcií nebráni. Keby nám veľmi tieklo do topánok, tak aj o toto sa môžeme pokúsiť.

Budúcnosť:

 1. Vidím ju v čierných farbách. Existencia klubu je výrazne generačná téma. Dnes sa čosi také nenosí, je iná doba.
 2. Alebo sa nám podarí dotiahnúť pár mladých, ktorí "kolektívne muzicírovanie" berú, alebo klub zanikne.
 3. Aj tento web by k vyhľadávaniu nových mohol výrazne prispieť.