Preskočiť na obsah. | Na navigáciu

Osobné nástroje

Navigation

cesta: Titulná stránka / PROGRAMY / >klubové / 2015 / 4.1.2015
This is UNI Plone Theme

4.1.2015

FeroK : Nostalgia na tri spôsoby.
Kedy 04. 01. 2015
od 19:00 do 22:00
Kde klub
Vstupné za členské
Autor

Klubový večer sa tentokrát ponesie v znamení čísla 3. Predstavíme si tri hudobné novinky v podaní troch speváčok z troch rôznych krajín... 

ISABELLE GEFFROY - ZAZ : PARIS

‘Paris’ je názov aj hlavná inšpirácia v poradí tretieho albumu ISABELLE GEFFROY - najúspešnejšej francúzskej speváčky posledných rokov, ktorá vystupuje pod pseudonymom ZAZ. Na svojom najnovšom albume prespievala viac či menej známe skladby o Paríži z repertoáru Edith Piaf, Maurice Chevaliera, Charlesa Aznavoura či Charlesa Treneta. 

AMPARO SÁNCHEZ : ESPÍRITU DEL SOL

● Španielska speváčka AMPARO SÁNCHEZ svoj tretí sólový album nazvala ‘Espíritu del Sol’, pričom je prejavom jej silného presvedčenia v pozitívnu a dôležitú úlohu žien v dnešnom svete. Amparo na ňom postupne vystrieda rôzne žánre: bolero, rumbu, reggae, flamenco, son cubano, ale objavia sa aj inšpirácie z Argentíny, Mexika, či „Calexica“. 

ANNIE LENNOX : NOSTALGIA

● ‘Nostalgia’ je názov nedávno vydaného šiesteho sólového albumu škótskej speváčky-skladateľky ANNIE LENNOX, ktorý je zostavený výhradne z upravených verzií skladieb Veľkého amerického spevníka a obsahuje známe veci od Billie Holiday, Ray Charlesa, Niny Simone, Louisa Armstronga a ďalších. Viem, nepatrí sa, no nemôžem si pomôcť - Happy 60, Annie ;-)